ÖZEL DERS İLAN SAYFASI

0
368

ÖZEL DERS…

AVANTAJLARI SAYMAKLA BİTMEYEN EĞİTİM YÖNTEMİ…

DEĞİŞEN LİSELERE YERLEŞTİRME YÖNTEMİ TEOG İLE DAHA BİR ÖNEM KAZANDI…

Bu sayfada ilan veren öğretmenlerimizin bilgilerini il ve isim sırasına göre paylaşacağız. İlanını ÜCRETSİZ yayınlatmak isteyen öğretmenlerimiz iletişim sayfasından bize ulaşabilirler…

ÖZEL DERSİN AVANTAJLARI NELERDİR?

1. Öğrencilerin algılama yöntemleri ve süreleri birbirinden farklıdır. Özel ders, öğrenciye dayalı yöntemler kullanılarak, en iyi başarı için planlanır.

2. Öğrenci, özel derslerle birlikte aslında nasıl sistemli ders çalışacağını ve başarıya nasıl ulaşacağını öğrenir.

3. Öğrenci – öğretmen iletişiminin en verimli olduğu yöntem özel derstir. Öğrencinin başarısı, her an öğretmenin kontrolündedir.

4. Özel dersin amacı günü kurtaracak bilgi değil, verimli ve kalıcı öğrenmedir.

5. Özel ders öğrenci merkezlidir. Öğrenci özel ders öğretmenini kendi seçer.

6. Öğrencinin, şu ya da bu nedenle sınıflarda soramadığı, kafalarına takılan soruları özel derste rahatlıkla sorabilirler. Bu sorular cevabını bulunca öğrenme kolaylaşır. Öğrencinin özgüveni artar.

7. Sınıf arkadaşların olmadığı ortamda yapamama korkusu ve utanma gibi duygular olmaz ve öğrencinin başarışı önündeki engeller kalkar.

8. Özel ders koçlar kontrolünde olduğundan öğrenci performansını en iyi şekilde kullanmayı öğrenir.

9. Özel derste konuların sırası ve çalışılma süresi öğrencinin durumu, ders müfredatı ve sınavlarına göre belirlenir, Rastgele, gereksiz müfredat dışı konu anlatılmaz.

10. Sistemli Birebir Eğitim, ders saati boyunca, öğrencinin tüm dikkatini öğretmene ve konuya odaklanarak geçirmesini sağlar. Sınıf kalabalığında dikkat dağılır.

11. Özel derste öğrencinin konsantrasyonuna göre mola sayısı ve süresi verilebilir.

12. Özel ders, öğrencilere verilen ödevlerin rahatlıkla kontrol edildiği bir yöntem olduğundan öğrencilere sorumluluk aşılar.

 

İLANLAR

ADANA

Aliye Arıkan: Matematik Öğretmeni Aliye ARIKAN Adana’nın Seyhan, Yumurtalık, Çukurova ilçelerinde özel ders vermektedir. Teog, Ygs, Kpss matematik geometri dersleri verilir. 0545 539 38 93

İSTANBUL ANADOLU

Sevde Zengin: İstanbul Üniversitesi İlköğretim Matematik Öğretmenliği 4.sınıf öğrencisi olan Sevde Zengin’den özel matematik dersi almak ve şartları öğrenmek için 0542 404 50 60 nolu telefonunu arayabilirsiniz.

 

KOCAELİ

Adem AKTÜRK: Marmara Üniversitesi İlköğretim Matematik Öğretmenliği Mezunudur. Öğrencilik yıllarından itibaren matematik özel ders vermeye başlamış, 2011 yılından itibaren hem MEB’de görevine devam etmekte hem de Kocaeli’nin İZMİT, DERİNCE, KARTEPE, BAŞİSKELE ilçelerinde özel ders vermeye devam etmektedir. Özel matematik dersi almak ve şartları öğrenmek için 0553 523 98 26 nolu telefonunu arayabilirsiniz.

Ragıp ŞAHİN: Matematik Öğretmeni Ragıp ŞAHİN hakkında ayrıntılı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. İzmit, Kartepe, Başiskele, Derince ilçelerinden özel ders almak için 0542 329 79 63 nolu telefondan ulaşabilirsiniz…