TEOG’da Çıkabilecek Sorular

TEOGDA çıkabilecek sorularMEB tarafından okullarda kurslar açılmaya başlandı. Dershanelerin kapanacak olmasından kaynaklanan ihtiyacı MEB bu şekilde telafi edecek. Kurslarda kaynak oluşturması açısından MEB tarafından kazanım testleri adı altında, teog sınavında sorumlu olunan derslere ait testler yayınlanmaya başlandı. Bu testlerin kurslarda yardımcı kaynak olarak kullanılması ile özel yayınların kullanılmasının da önüne geçilmeye çalışılıyor.

Ayrıca bu testleri kullanan öğrenciler ve kursların başarı grafiğinin arttığının gösterilebileceği tek gösterge ise TEOG. Bu sebeple nisan ayının son haftasında yapılacak olan TEOG sınavlarında bu kazanım testlerindeki soruların hemen hemen aynısının sorulma olasılığı çok yüksek.

ragipsahin.com.tr olarak öğrencilerin bu testlere daha rahat ulaşmasını sağlamak amacı ile testleri MEB yayınladıkça biz de yayınlayacağız.

http://www.ragipsahin.com.tr/teogda-cikabilecek-sorular/ adresini arkadaşlarınıza göndererek daha fazla kişiye yardımcı olabiliriz…instagram

twitter

youtube

facebook

 

TÜRKÇE KAZANIM TESTLERİ

MATEMATİK KAZANIM TESTLERİ

FEN ve TEKNOLOJİ KAZANIM TESTLERİ

T.C. İNKILAP TARİHİ VE ATATÜRKÇÜLÜK KAZANIM TESTLERİ

İNGİLİZCE KAZANIM TESTLERİ

DİN KÜLTÜRÜ ve AHLAK BİLGİSİ KAZANIM TESTLERİ

CEVAP ANAHTARLARI SAYFASINA GİT