TEOG Puan Hesaplama Aracı Online

Daha önce mutlaka duyduğunuz ya da öğretmenleriniz tarafından derslerde kullanılan zengin içerikli okulistik online TEOG puan hesaplama sayfası ile hizmetinizde…

Okulistik konu anlatım videoları ile, çoktan seçmeli testler ile öğrencilere öğretim araçları sunmakta.

Ayrıca okulistik ile eğlenceli interaktif öğretim uygulamalarına ulaşabilirsiniz.

Kullanıcı olarak öğretmen, öğrenci ve velilere ayrı ayrı içerikler sunan okulistik üyeliğini nasıl yapıldığını aşağıdaki videodan öğrenebilirsiniz…

Üye olan öğrencilerimizin en çok beğendikleri ve severek girdikleri oyun sayfaları da öğretim amaçlı olarak zenginleştirilmiş. Öğrenciler bu oyunları oynarken temel derslerle ilgili bilgilerini tazeleyebiliyorlar, ayrıca yeni bilgiler öğrenebiliyorlar.

Okulistik online TEOG puan hesaplama sayfası ile teog puanınızı hesaplayabilirsiniz…

Okulistik içeriği zengin ve piyasadaki en kullanışlı sisteme sahip bir yazılım. Sınıflarda akıllı tahtalarda da rahatlıkla kullanılabilen içerikler öğrencilerin dikkatini çekecek şekilde dizayn edilmiş. Bu hali ile öğrencilerin derse olan ilgi alakaları artarken bir taraftan da akademik başarıları artıyor.

Biz öğretmenler olarak, okulistik kullanıcısı öğrencilerin başarılarında gözle görülür bir artış olduğunu fark ediyoruz. Tabii her okulistik kullanan öğrenci tüm derslerden %100 başarı gösteremeyecektir. Başarısı düzenli ve bilinçli bir kullanımla gelecektir.

Öğrencilerimize ve velilerimize okulistik sistemini öneriyoruz. Milli Eğitim Bakanlığımızın Eğitim Bilişim Ağı (EBA) ile de uyumlu olan okulistik öğrencilerimizin derse olan hazır bulunuşluk seviyelerini arttırarak, orantılı şekilde akademik başarılarını da artıracaktır.

Sevgi, sağlık ve başarı dolu günler dileriz…

1 Yorum

DEĞERLİ GÖRÜŞLERİNİZİ BEKLİYORUZ