TEOG çalışmalarını sürdüren öğrencilerimizin kendilerini denemek, eksiklerini görmek ve gidermek için ihtiyaç duydukları deneme sınavları değerli öğretmenlerimiz tarafından öğrencilerimize uygulanmaktadır. Öğretmenlerimiz sınıflarının durumlarını görerek ek çalışmalar yapmayı düşünebilirler. 2 sayfalık bir deneme sınavı hazırladık. Tek kağıda önlü arkalı çıktı alarak fotokopi ile çoğaltarak kağıt tasarrufu yapmış olacağız. ZipGrade uygulaması kullanan öğretmenlerimiz için tek sayfaya 4 optik form yerleştirerek dosya içeriğine ekledik.

Öğrencilere optik formun ayrı dağıtılması,kağıttan tasarruf sağlamasının yanında soruların öğrencilerde kalmasını da sağlaması yönünden avantajdır. Ayrıca öğretmenlerimiz öğrenci sayısı kadar deneme sınavını taşımaktansa sadece optik formları alarak kağıt yüklerini de azaltmış olacaklar.

İlk hazırladığımız bu deneme sınavını, zipgrade optik form ve cevap anahtarını aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.Deneme sınavı hakkında görüşlerinizi bekliyorum. Güle güle kullanın…

OPTİK FORM İNDİR

CEVAP ANAHTARI İNDİR

TEOG-2 DENEME SINAVI 01 İNDİR

3 YORUMLAR

DEĞERLİ GÖRÜŞLERİNİZİ BEKLİYORUZ