ragipsahin.com.tr ÜYELİK SÖZLEŞMESİ ve FORUM KURALLARI

ragipsahin.com.tr’ye kayıt olan tüm üyelerin aşağıdaki kuralları okuyup kabul ettiği varsayılır. Üyelik sözleşmesi ve forum kurallarını bilmemek, ihlal etmek için geçerli bir sebep değildir.

BURADAN ulaşabileceğiniz forumlarda size uygun olan bölümden başlıklar açabilir, açılan başlıklara cevap yazabilirsiniz. Açtığınız başlıklar ve yazdığınız cevaplardan ragipsahin.com.tr sorumsuzdur, tüm sorumluluk üyeye aittir.

ragipsahin.com.tr’de yayımlanan tüm içeriklerin alt kısmında bulunan DISQUS yorum bölümüne facebook, twitter gibi sosyal hesaplarla giriş yapabilir ve yorum yazabilirsiniz. Yazdığınız yorumlardan ragipsahin.com.tr sorumsuzdur, tüm sorumluluk üyeye aittir.

ragipsahin.com.tr’de yayımlanan tüm içeriklerin alt kısmında bulunan FACEBOOK yorum bölümüne facebook hesabınızla giriş yapabilir ve yorum yazabilirsiniz. Yazdığınız yorumlardan ragipsahin.com.tr sorumsuzdur, tüm sorumluluk üyeye aittir.

Yapılan yorumlara ragipsahin.com.tr tarafından cevap verilme zorunluluğu yoktur!

ragipsahin.com.tr’de yayımlanan içerikler kaynak gösterilmeden yayımlanamaz, alıntı yapılamaz!

ragipsahin.com.tr’de yayımlanan içeriklere yazacağınız yorumlarda ya da forum sayfasına açacağınız başlık veya yazacağınız cevaplarda reklam içeriği bulunması yasaktır!

ragipsahin.com.tr “uyar ve kaldır” prensibi ile işlem yaptığından, herhangi bir içerik ile kişiliğinize, şirketinize, telif haklarınıza, eserlerinize veya yasal haklarınızın çiğnendiğini düşünen hak sahipleri yonetici@ragipsahin.com.tr üzerinden bize ulaşabilirler. Talep ve şikayetler tarafımızdan incelenecek ve ihlal olması durumunda gerekli içerikler kaldırılacaktır.