SKY İNŞAAT

1952 yılında Aile büyüklerimizin devlet müteahhitlik hizmetlerine  başlamasıyla birlikte müteahhitlik aile mesleği haline gelmiştir.

İnşaat grubumuz ülke genelinde birçok okul, yurt, hastane, telekominikasyon, alt yapı vb. işleri başarıyla tamamlamıştır.  Uzun yıllara dayanan inşaat tecrübesini 2010 yılından itibaren markalı konut projeleri üretmeye aktaran  Sky İnşaat ;Citylife Kurtköy projesi ile başlayan kalite yolculuğuna İstanbul’un en değerli ve gelişen bölgelerinden Kurtköy’de devam etmektedir.

Gayrimenkul sektörünün öncü ve yenilikçi firmalarından Sky İnşaat yapılarında modern mimariyi, yüksek inşaat kalitesini ve mutlak müşteri  memnuniyetini  ilke edinmiştir.

Her yeni projesinde kalitenin, güvenin, konforun ve estetiğin bir arada olduğu  yaşam alanları inşa eden Sky İnşaat geçmişten gelen tecrübesini geleceğe taşımaya devam ediyor…

Vizyonumuz ; Türkiye’de Sky İnşaat konut sektöründe Trendi belirleyen öncü firma olmak.

Misyonumuz; Sky İnşaat olarak fark yaratan üstün nitelikli iş ve yaşam alanları üretmek.

Yönetim Politikamız; Faaliyetlerimizle ilgili tüm yasal yükümlülüklerimizi yerine getirmek , müşterilerimizin beklentilerini karşılamak , Sky İnşaat’ın ilkeleridir.

Sky İnşaat projelerini görmek için Sky İnşaat web sitesini ziyaret edebilirsiniz…

 

DEĞERLİ GÖRÜŞLERİNİZİ BEKLİYORUZ